תוצאות הגרלת צ’אנס

עדכונים מהירים לכל תוצאות ההגרלות. הגרלת צ’אנס, הינה הגרלה המבוססת קלפים שבמסגרתה, יש לנחש את הקלפים שיעלו בגורל ההגרלה. בכל הגרלה ישנם 4 קלפים זוכים (מתוך חפיסה של 32 קלפים).

ההגרלה מתקיימת פעמיים ביום ולכן, מספקת לנו הזדמנויות רבות להשתתפות וזכייה.

שליחת טופס לוטו ישיר

הגרלת צ'אנס אחרונה:

 • דקות
 • שעות
 • ימים
 • 44
 • 00
 • 00

תוצאת הגרלת צ'אנס אחרונה:

הגרלה מספר: 149201
מתאריך: 23/06/24 שעה: 17:00
 • 9
 • 10
 • 9
 • J

קבלת תוצאות הגרלת צ’אנס

אם בעבר, בירור תוצאות של כל הגרלה בה השתתפנו, היה מצריך מאתנו יציאה מהבית, הגעה לדוכן או פיצוציה ומאמץ, כיום, אין צורך להתאמץ ולחכות לתוצאות ההגרלה בדוכן פיס או בפיצוציה ואת הכל, אפשר לעשות בנוחות ביתכם, באופן מידי ובזמן קצר אחרי קיום ההגרלה בפועל. את בירור התוצאות ניתן לעשות מהמחשב או מהטלפון הסלולרי בלוטו אונליין. תוצאות הזכייה מתפרסות כחצי שעה לאחר ההגרלה.

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם

השתתפות בהגרלת צ’אנס לייב – כל מה שכדאי לדעת

סטטיסטיקות, השתתפות ותוצאות הגרלת צ’אנס באתר לוטו לייב
מהי הגרלת צ’אנס?

מפעל הפיס, אשר בהמשך המאמר נרחיב עליו יותר, מפעל מגוון של הגרלות בהן ניתן להשתתף ולזכות בפרסים בתדירות שונה, בסכומי זכייה שונים ובפורמטים שונים. הגרלת הצ’אנס, היא אחת ההגרלות הנפוצות והתדירות יותר של מפעל הפיס. זוהי הגרלת כדורים המבוססת על קלפים קלאסיים.

אופן ההשתתפות בהגרלה – בהגרלה, המשתתף ממלא טופס בו הוא מנחש את הקלפים שיעלו בהגרלה ובמידה והניחוש, ההימור של המשתתף נכונים, הוא יכול לזכות בסכומי ההשתפות של יתר המשתתפים בהגרלת הצ’אנס לייב בה בחר להשתתף.

ההגרלה מתקיימת בכל שעתיים שבע  פעמים ביום במהלך ימי חול ושלוש פעמים בימי שישי וערבי חגים. בנוסף, יש שתי הגרלות צ’אנס המתקיימות בכל יום בשבת.

כל מה שצריך לדעת על הגרלת הצ’אנס

הגרלת הצ’אנס, מבוססת על משחק קלפים, המבוסס על חפיסה בת 32 קלפים.

במשחק 4 סדרות קלפים: עלה, לב, יהלום ותלתן.

בכל סדרה יש 8 קלפים: 7, 8, 9, 10, נסיך, מלכה, מלך ואס. בכל הגרלה עולים בגורל 4 קלפים (אחד מכל סדרה). על כל משתתף בהגרלת הצ’אנס לייב, לנחש את הקלפים שיצאו בהגרלה. ככל שינחש יותר קלפים, הזכייה שלו תהיה משמעותית יותר.

מועדי ההגרלות

ימים ראשון עד חמישי בשעות: 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00 ו- 22:00.

יום שישי וערבי חג בשעות: 10:00, 12:00 ו- 14:00.

מוצ”ש בשעות: 21:30 ו- 23:30.

שעות אלה הינן שעות סגירת ההגרלה ולאחר שעת הסגירה לא ניתן יותר להשתתף בהגרלת הצאנס.

מי מתפעל ומפעיל את הגרלת הצ’אנס לייב?

הגרלת הצ’אנס הינה בחסות מפעל הפיס אשר הינו הגורם החוקי היחידי במדינת ישראל שמורשה לנהל ולקיים הגרלות והימורים תמורת כסף. מפעל הפיס הינו גוף ציבורי אשר כל מטרתו הינה גיוס כספים מהציבור הרחב באמצעות מתן אפשרות להשתתפות בהגרלות ומשחקי מזל. פעילות מפעל הפיס הינה למטרות טובות והמפעל פועל למען הגשמת מטרות ציבוריות ושיפור איכות חיי הקהילה בישראל בתחומי חינוך, בריאות, ספורט קהילתי, אמנות ואיכות סביבה.

כך שהשתתפות בהגרלות מפעל הפיס היא גם פעילות מרגשת שיכולה לספק לנו הזדמנות לזכות בסכומי כסף שלא ציפינו להם ויכולים לשפר לנו את איכות החיים וגם דרך להכניס עוד כסף למפעל הפיס, אשר ישמש למטרות טובות כגון תמיכה בספורטאים מצטיינים, טיפוח ספורטאים אולימפיים, הקמת מבנים ופעילויות לטובת הציבור ואוכלוסיות מוחלשות, טיפוח טיפות חלב ומרכזים לילדים, מתן מלגות לסטודנטים, השקעה במרכזים קהילתיים ובתי ספר ועוד.

מי יכול להשתתף בהגרלת צאנס לייב?

כל אזרח ישראלי אשר מעוניין בכך והינו מעל גיל 18, יכול לבחור ולהשתתף בכל אחת מהגרלות הפיס וכמובן שבהגרלת הצ’אנס לייב. למי שטרם מלאו לו 18 שנים לא תינתן האפשרות להשתתף בהגרלה וזאת מכורח חוק המדינה אשר אינו מאפשר הימורים למי שטרם מלאו לו 18 שנים.

איך משתתפים בהגרלת הצאנס לייב?

למעט מי שטרם מלאו לו 18 שנים, כל אדם אשר מעוניין בכך, יוכל להשתתף בהגרלת הצ’אנס לייב בכל אחד מדוכני מפעל הפייס או תחנות מפעל הפייס הרבות הפרוסות ברחבי הארץ. דרך נוספת ונוחה במיוחד להשתתפות בהגרלת הצ’אנס לייב, הינה באמצעות אתר לוטו לייב. אתר Lotto Live מאפשר לכל מי שמעוניין בכך, להשתתף בהגרלות הצ’אנס עם סיכויי הצלחה גבוהים יותר משמעותית בזכות סטטיסטיקות מפורטות על סיכויי ההצלחה וההימור בהגרלות וכך באמצעות המידע שאנו מציגים לכם, תוכלו להגדיל את סיכויי הזכייה שלכם בהגרלת הצ’אנס לייב ולהתקרב בעוד כמה צעדים, לעבר זכייה.

איך אתר Lotto Live מסייע לכם בשיפור סיכויי הזכייה בהגרלת הצ’אנס?

האתר שלנו הינו אתר שמטרתו לסייע לכם, המשתתפים בהגרלות מפעל הפיס (למעט מי שטרם מלאו לו 18) לשפר את סיכויי הזכייה שלכם ולשחק בצורה מושכלת, במגוון ההגרלות הקיימות בישראל.

המידע המופיע באתר שלנו, הינו מידע המבוסס על המידע המתקבל ממפעל הפיס ומהגרלות הפיס, והצ’אנס הקודמות. מפעל הפיס המחויב לשקיפות של כל ההגרלות ותוצאותיהן, חושף את האינפורמציה החשובה עבורנו בכל עת. ואנו מרכזים את המידע בצורה נוחה לניווט ופשוטה להבנה, כך שנוכל לאפשר גם לך לפעול באופן שיטתי וחכם יותר בבחירת ההגרלה שמתאימה לך, ובעיקר כדי להעניק לך הזדמנות טובה יותר לזכות בפרסים גדולים יותר ובכמות הגרלות גבוהה יותר.

האתר שלנו מציע שני שירותים עיקריים:

 1. סטטיסטיקות ומידע – אנו באתר, אוספים ומציגים עבורכם בצורה ברורה וקלה לחיפוש והתמצאות, את הסיכויים הסטטיסטיים של הזכייה בהתאם לסוג ההגרלה בה אתם בוחרים להשתתף. והרי ידוע שידע הוא כוח, אז באמצעות מידע זה תוכלו לבחור מספרים עם סיכויי הגרלה גבוהים יותר בהתאם להגרלה בה אתם משתתפים.
 2. השתתפות בהגרלה בלייב באונליין – אתר Lotto Live מעניק לגולשים בו ולכל המעוניין לצד הסטטיסטיקות והמידע השימושי והחשוב אודות סיכויי ההגרלות והזכיות, גם את האפשרות להצטרף באופן מהיר ומקוון לכל הגרלה וכמובן שגם להגרלת הצ’אנס. אנחנו צוות המומחים של האתר, כאן כדי להקל עליך ולאפשר לך לקבל את ההחלטה לאיזו הגרלה להירשם, מה הסיכון הנכון עבורך ומה גובה ההשקעה האידאלי בהתאם ליכולת שלך, לסוג ההגרלה הרצוי ולגובה ההימור שתרצו לקחת בהשתתפות בהגרלה של מפעל הפיס.

לאחר קבלת ההחלטה באתר שלנו בזכות הידע והתמיכה, תוכלו לשלוח טפסים מקוונים להשתתפות בהגרלת הצ’אנס במהירות ובקלות באתר -http://www.tofesyashir.co.il/

מהם סכומי הזכייה בהגרלת הצ’אנס לייב?

סכומי הזכייה בהשתתפות בהגרלת הצ’אנס, נעים בטווח שבין עשרות שקלים, לבין עשרות אלפי שקלים. גובה הפרס תלוי בכמות המשתתפים בהגרלה ובעצם, יכול להשתנות בצורה משמעותית מהגרלה להגרלה. הזכייה תיקבע בהתאם לסכום ההשתתפות, כאשר לכל טופס צ’אנס מכפלות פרסים שונות.

מהם סיכויי הזכייה בהשתתפות בהגרלת צאנס לייב?

בהגרלת הצ’אנס סיכויי הזכייה גבוהים מאוד. אך בחירה נכונה הן של ההגרלה לפי היום והשעה והן של בחירת קלפי המשחק עליהם אתם מהמרים בהגרלה, יכולה להיות משמעותית ביותר הן בסכום הזכייה בו אתם יכולים לזכות והן בסיכויי הזכייה שלכם. בדיוק לשם כך, האתר שלנו אתר לוטו לייב, מספק לכם טבלת סטטיסטיקות מפורטת וחכמה, שמאפשרת לכם לבחור היטב את ההגרלה בה אתם רומים להשתתף ועל אילו קלפים כדאי לכם להמר.

הנתונים באתר שלנו, הם לא ניחושים ולא הימורים אלא מבוססים על סטטיסטיקות אמיתיות של תוצאות ההגרלה האמיתיות. האתר שלנו לא אומר לכם על מה להמר ובאילו קלפים לבחור, אלא מציג בפניכם את הסיכויים לעלייה בהגרלה של כל אחד מהקלפים מתוך חבילת הקלפים המשתתפת בהגרלה.

בדיקת תוצאות צ’אנס לייב

לאחר ההשתתפות בהגרלת הצאנס לייב בכל אמצעי בו תבחרו להשתתף בהגרלה, תוכלו לבדוק את תוצאות ההגרלה באונליין כחצי שעה לאחר סיום ההגרלה ועם פרסום התוצאות על ידי מפעל הפיס. עם פרסום הקלפים הזוכים בתוצאת ההגרלה של ההגרלה בה השתתפתם, תוכלו ישר לדעת אם זכיתם ואם אתם יכולים לממש את הפרס שלכם ואיך.

מה עושים כשזוכים?

באתר לוטו אונליין, תוכלו לברר את תוצאות ההגרלה ולבדוק אם זכיתם, במידה וזכיתם והצלחתם לנחש את הקלפים הנכונים בהרגלת הצ’אנס לייב בה השתתפתם, תוכלו לפדות את הפרס שלכם באופן הבא:

 • פרסים עד 5,000 ₪ – עד לסכום זה, על פי מפעל הפיס זהו רף הסכום אשר אינו מצריך הזדהות בתעודת זהות בכדי לאסוף את הפרס ולכן, את הפרס במידה ובחרתם להשתתף בהגרלה באמצעות האתר שלנו, תוכלו לקבל דרכנו ישירות. אנו נעביר את סכום הזכייה שלכם לאמצעי התשלום אתו נרשמתם לאתר שלנו
 • פרסים מעל ל 5,000 ₪ – בהתאם לנהלי מפעל הפיס, סכומי זכייה אלה הינם סכומים אשר מצריכים הזדהות עם תעודת זהות לטובת קבלת סכום הזכייה ולכן, במקרים של זכייה בגובה של מעל ל 5,000 ₪ (מאחלים לכם שיקרה לכם הרבה כמובן), תוכלו לקבל את הפרס באמצעות מפעל הפיס בלבד. לבירור היכן ואיך תוכלו לממש את הזכייה שלכם במקרים אלו, אנו ממליצים לכם לבדוק את המידע העדכני באתר מפעל הפיס אשר מספק מידע מלא ומפורט אודות מימוש זכייה בהגרלת הצ’אנס לייב בצורה מפורטת בהתאם לסכום הזכייה

אז מה נשאר לנו לאחל לכם?

כנראה שמהגרלת צ’אנס לייב, לא תהפכו להיות עשירים, אבל אין ספק שבהגרלה זו אפשר להגיע לסכומי זכייה יפים אשר יכולים לשפר לכם את איכות החיים, לספק לכם הזדמנות לצאת לחופשה שווה, לתרום לרכישת רכב חדש או אפילו לחדש לכם את המלתחה או לסגור לכם את המינוס. חשוב לזכור כי כל השתתפות בהגרלה הינה לבעלי תעודת זהות ישראלית אשר הינם מעל גיל 18 והשתתפות בלייב, מותנה בשימוש בכרטיס אשראי לטובת הרישום וגביית עלות ההגרלה.

אנחנו, כל צוות לוטו אונליין, מאחל לכם המשתתפים בהצלחה בכל הגרלה שתבחרו להשתתף בה.

אנחנו ממליצים לכם בחום, להשתמש בסטטיסטיקות ובמידע אשר אנו מעדכנים כאן באתר כל הזמן ולבחור להשתתף כאשר אתם חכמים יותר, מוכנים יותר ויודעים טוב יותר היכן סיכויי הזכייה שלכם טובים יותר. הצוות שלנו עומד לרשותכם בכל שאלה, התייעצות או רצון במידע ואנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל נושא.

הפניה אלינו מתבצעת באמצעות אפשרות ה”צור קשר” כאן באתר. אנו עושים את כל המאמצים להשיב לכל פניה בהקדם ולספק לכם מענה איכותי, שירותי ואינפורמטיבי ככל שאנו יכולים.

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם