תוצאות הגרלה 777

מקבלים תוצאות באונליין ובמהירות. כבר כולנו יודעים, ש 7 הוא מספר מזל. אבל המזל הגדול באמת, הוא שאפשר לקבל את תוצאות כל ההגרלות וגם את תוצאת הגרלת 777 באונליין באינטרנט כאן באתר.

כן, ממש מהספה, מהמיטה או מהעבודה. כל תוצאות ההגרלות של מפעל הפיס במקום אחד, בנוחות, במהירות ובהבנה אמיתית, לסקרנות ולמתח שאתם חווים בהמתנה לתוצאות זכייה בהגרלה בה השתתפתם.

שליחת טופס לוטו ישיר

הגרלת 777 הבאה בעוד:

 • דקות
 • שעות
 • ימים
 • 14
 • 01
 • 00

תוצאת הגרלת 777 אחרונה:

הגרלה מספר: 12810
מתאריך: 23/06/24 שעה: 13:30
 1. 2
 2. 9
 3. 10
 4. 16
 5. 24
 6. 25
 7. 26
 8. 27
 9. 30
 10. 34
 11. 35
 12. 39
 13. 49
 14. 55
 15. 58
 16. 60
 17. 67

מתי מפורסמות התוצאות?

כל הגרלה שמתקיימת על ידי מפעל הפיס חייבת להיות מאושרת על ידי וועדה מקצועית מטעם מפעל הפיס. תהליך זה לוקח כחצי שעה ולכן, תוצאות הגרלה, כל הגרלה, יפורסמו כחצי שעה לאחר סיום ההגרלה עצמה. מוזמנים לרענן את העמוד וממש תיכף, תוכלו לדעת אם זכיתם בהגרלת 777!

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם

הגרלת 777 – כל מה שחשוב לדעת

משתתפים בהגרלה בצורה חכמה

כולנו רוצים לזכות בכסף ואפילו בהרבה כסף. אנחנו חולמים על להשתתף בהגרלה אחת ולשנות לעצמנו את החיים. לקבל סכום כסף גדול שיעזור לנו לסגור את המינוס, לצאת לחופשה שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו, להחליף את הרכב, לפנק את האנשים שאנחנו אוהבים ושזה יבוא בקלות ובמהירות. בדיוק בגלל זה, אנחנו משתתפים בהגרלות של מפעל הפיס ולטובת זה הן נועדו, לספק לנו את ההזדמנות להגשים את חלום הזכייה בהגרלה בצורה קלה, חוקית ובמגוון רחב של הגרלות שמאפשרות לנו הזדמנויות רבות לזכייה בסכומים שונים.

אחת ההגרלות הנפוצות של מפעל הפיס, היא הגרלת ה 777. אז מהי בעצם הגרלת 777, איך משתתפים בה? מה סיכויי הזכייה בה? המומחים של אתר לוטו לייב ריכזו עבורכם את כל המידע הרלוונטי שלדעתנו חשוב שתדעו, לפני שאתם משתתפים בהגרלה וכמובן, איך אנחנו עוזרים לכם לשפר את סיכויי הזכייה שלכם בזכות ידע.

מהי הגרלת 777?

אם השתתפתם אי פעם בהגרלת 777, אתם בוודאי כבר מכירים את הקונספט, אבל במידה ולא, נספר לכם שהגרלת פיס 777, הינה הגרלה שבה המטרה הינה לנחש 7 מספרים שייצאו בהגרלה מתוך טבלה בת 70 מספרים. ככל שתנחשו יותר מספרים נכונים שעלו בהגרלה, כך סכום הזכייה שלכם יעלה.

בכל הגרלה מעלים 17 מספרים זוכים בגורל והרף המקסימלי לזכייה, הינו בגין ניחוש נכון של 7 מספרים מתוך ה17 שעולים בהגרלה.

הגרלת 777 פעמיים ביום

בשונה מהגרלות אחרות של מפעל הפיס, נערכת הגרלת 777 פעמיים ביום בימי חול ופעם אחת בכל יום בסופי השבוע. שעות ההגרלה הינן שונות בין ימות אמצע השבוע לסופי שבוע.

בימים א’ – ה’ בשעות 13:30 ו- 19:30

בימי ו’ בשעה 13:00.

במוצ”ש בשעה 22:25.

השתתפות בהגרלה מתאפשרת עד לשעת סגירת ההגרלה. כל השתתפות מעבר לשעה זאת, היא כבר להגרלה הבאה.

תוצאות777 מתפרסמות כחצי שעה לאחר סיום שעת ההגרלה ובבהתאם לאישור פרסום התוצאות על ידי מפעל הפיס.

איך ובכמה זוכים בהגרלת 777?

כפי שאמרנו קודם, בהגרלה מעלים בגורל  17 מספרים מתוך סך הכל 70 מספרים. ניחוש נכון של 7 מספרים מתוך אלו שעלו בגורל מזכה אתכם בפרס הגדול ביותר בהגרלה שעומד על 70,000 ₪.

בשונה מרוב ההגרלות האחרות של מפעל הפיס, בהגרלת 777, הפרס אינו יחסי ביחס למשתתפים ואינו מצטבר מהגרלה להגרלה (בשונה מהלוטו שם במידה ואין זוכה, הפרס עובר להגרלה הבאה).

בהגרלת פיס 777 הפרסים הינם קבועים ואינם מתחלקים בין כמה זוכים. כל ניחוש נכון של 7 מספרים מזכה בפרס הראשון בגובה 70,000 ₪, כל ניחוש של 6 מספרים מזכה בפרס השני בגובה של 500 ₪, פרס שלישי בגובה של 50 ₪ וכן הלאה. בפיס 777 אין חלוקה של הפרס בין מספר זוכים. כל מי שניחש נכונה יזכה בפרס.

לקבלת מידע מלא על סכומי הזכייה העדכניים לכל ניחוש נכון, ניתן להתעדכן באתר של מפעל הפיס.

מהם סיכויי הזכייה בהשתתפות בהגרלת פיס 777?

אמנם הגרלת 777 לא מספקת פרסים של מיליוני שקלים וכנראה שהיא לא תשנה לכם את החיים, אבל הגרלה זו הינה בעלת סיכויי זכייה גבוהים במיוחד בהשוואה להגרלות אחרות.

סיכויי הזכייה בפרס כלשהו בהגרלת פיס 777 גבוהים יחסית ועומדים על 1:2.68. המשמעות הפרקטית היא שבממוצע כל טופס רגיל בעל 3 טבלאות זוכה בפרס כלשהו. שווה לא? להגרלת פיס 777 תכונה ייחודית, גם אם אף אחד מהמספרים שנבחרו אינו עולה בגורל, זוכים בפרס.

דמיינו לכם שתשתתפו ותבדקו את תוצאות 777 פעמיים או יותר בשבוע, סיכויי הזכייה שלכם גבוהים משמעותית ויש לכם סיכוי לא רע לזכות בסכום נחמד שאם לא יעשה לכם את החיים, אולי ישפר לכם את היום.

סטטיסטיקות ומידע על הגרלת פיס 777

מקימי אתר לוטו לייב שמו לעצמם כמטרה לספק כמה שיותר מידע וסטטיסטיקות על הגרלות מפעל הפיס הנפוצות. זאת בכדי לספק לכם, משתתפים ההגרלות כמה שיותר מידע שיספק לכם השתתפות חכמה ומושכלת יותר בהגרלות. כך שבאתר שלנו תוכלו למצוא את ההתפלגות הסטטיסטית של ההימורים בכל הגרלה ומה סיכויי הזכייה של כל מספר שמשתתף בהגרלה.

באתר שלנו תוכלו למצוא מידע גם בגין הגרלות נוספות שתרצו להשתתף בהם ואנו, מומחי לוטו לייב, ממליצים לכם בחום ללמוד את הנושא ולבדוק את סיכויי המספרים לפני השתתפותכם בהגרלת 777 ובכך לשפר את סיכויי הזכייה שלכם בזכות סטטיסטיקה של הופעת המספרים בעבר.

השתתפות בהגרלה אונליין

בדומה להגרלות אחרות, גם בהגרלת 777 ניתן להשתתף בצורה פרונטלית באחת מנקודות מפעל הפיס או באחת מתחנות הפיס המורשות ובנוסף, אפשר להשתתף בנוחות הבית או העבודה שלכם באמצעות רישום לאתר שלנו ותשלום באמצעות כרטיס אשראי על השתתפותכם בהגרלה.

בדיקת תוצאות אונליין

באתר לוטו לייב אנו מספקים לכם את האפשרות לבדוק את תוצאות ההגרלות. כך שאם השתתפתם ואתם סקרנים לדעת את זכיתם, תוכלו לבדוק את תוצאות 777 או כל הגרלה אחרת באתר שלנו. תוצאות 777 מתפרסות כחצי שעה לאחר סגירת ההגרלה ובהתאם לפרסום של מפעל הפיס. אנו מפרסמים את המספרים שעלו בגורל וכך אתם יכולים לבדוק אם המספרים שבחרתם והימרתם עליהם (בתקווה שאחרי בדיקת הסטטיסטיקות באתר שלנו), הם אלה שעלו בגורל ואם יש לכם סיבה למסיבה ולחגיגה בגין הזכייה.

מה עושים כשזוכים בהגרלת 777?

קראתם את סטטיסטיקות ההגרלות באתר לוטו לייב, בחרתם את ההגרלה שאתם רוצים להשתתף בה, שלחתם טופס, השתתפתם בהגרלה, חזרתם אלינו בכדי לבדוק את תוצאות 777 ולבדוק אם זכיתם ומצאתם שזכיתם! מזל טוב! איזה גילוי משמח ואנו שמחים מאוד עבורכם.

אבל עכשיו, מה עושים עם הזכייה? למי פונים? איך מקבלים את הפרס? האם הפרס חייב במס? אם כן, כיצד הוא מחושב?

באתר של מפעל הפיס תוכלו למצוא מידע מלא אודות סכומי הזכייה והמידע והנהלים הרלוונטיים לכל סכום. חשוב לדעת כי הגורם המשלם את הפרס תלוי בגובה הזכייה.

ישנם סכומים אשר בגינם ניתן לקבל את סכום הזכייה דרכנו (במידה והשתתפתם בהגרלה באמצעות האתר שלנו) וישנם סכומים אשר מעבר להם יש צורך לגשת לתחנת ]יס לקבלת הזכייה שלכם. מעל ל 30,000 ₪ (המספר המדויק משתנה מעת לעת ונמצא באתר מפעל הפיס), קבלת הזכייה תהיה באמצעות מפעל הפיס עצמו.

בנוגע למס שאותו יש לשלם על הזכייה הוא משתנה בהתאם לסכום הזכייה ועל זכייה שמתחת ל 30,360 ₪ (נכון ליום 01.01.21) אין תשלום מס והוא פטור מניכוי. כל זכייה גבוהה מסכום זה חייבת במס בהתאם לצווי ותקנות מס הכנסה.

לסיכום, למה כדאי לכם לבקר באתר לוטו לייב לפני השתתפות בהגרלת 777?

אתר לוטו לייב מספק לכם השתתפות עם סיכויי הצלחה גבוהים יותר.

אז נכון שנחמד להכניס את תאריך הלידה של הילד להגרלה, אבל אם אתם רוצים להשפיע על סיכויי ההצלחה שלכם, כדאי ומומלץ לבקר באתר שלנו, לבחון את סיכויי הזכייה של כל מספר בהגרלה ולנסות לשחק ולהמר בהגרלה בהתאם לסטטיסטיקות אלה.

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם